Wednesday Dec 20, 2023

Daniel z Farmy sa v noci mení na obľúbenú drag queen Karmu

V tohtoročnej Farme očarila televíznych divákov, na teplých diskotekách DJka Karma vyberá do tanca tie najlepšie popové hity minulosti. Sú to piesne, ktoré najviac ovplyvnili aj jej vyrastanie ako kvír človeka v Petržalke. 

Daniel Kňažík spoznal drag pred pár rokmi, keď si prvý raz pozrel Drag Race. Dnes je už známou a obľúbenou tvárou. Karmu môžete poznať aj ako čašníčku z Teplárne, bezpečného miesta, ktoré v novembri definitívne zavreli. Snom Karmy je raz si otvoriť aj vlastný bar. Ako vzniklo jej drag meno? 

Teplá vlna je podcast Divadla NOMANTINELS, v ktorom sa rozprávame so zaujímavými osobnosťami a ľuďmi zo slovenskej queer komunity o ich živote, inšpiratívnych veciach, ktorými sa zaoberajú a odvahe, ktorá im pomohla prekonať predsudky okolia.

Realizované s finančnou podporilo Ministerstvo kultúy SR a Ministerstvo spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným formám intolerancie.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, Nadácia mesta Bratislava a Bratislavský samosprávny kraj.

Comments (0)

To leave or reply to comments, please download free Podbean or

No Comments

Copyright 2022 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20240320